Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie Ždiar

Odoslať

Vyberte si obec/mesto: Ždiar - PP (4)

chata adam belianske tatry
 
chata adam belianske tatry chata adam belianske tatry

Chata Adam

Ždiar, chata pre 10 osôb

 10  3x  3x    0.1 km    

Chata Adam sa nachádza v Ždiari v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Chata je súčasťou nádherného prostredia Belianskych Tatier, Spišskej Magury, Vysokých Tatier a Zamaguria. Je vhodná na rodinnú dovolenku počas celého roka. Poloha chaty je v centrál...

chata bachledka
chata bachledka chata bachledka

Chata Bachledka

Bachledova dolina, chata pre 12 osôb - v rekreačnej oblasti, pri vleku

 12  na izbe  na izbe    0.1 km          

Chata na prenájom a nadštandardné ubytovanie, iba 30 m od celoročného strediska Bachledka s rôznymi atrakciami pre deti aj dospelých (bike park, vyhliadkova veza, sedackova lanovka, turisticke chodníky, bobová draha).Blízko je Grand hotel Bachledkaˇˇ...

Chata s výhľadom na chodník v korunách stromov
chata pod belianskymi tatrami
 
LAST MINUTE 26.06. - 02.07.
chata pod belianskymi tatrami chata pod belianskymi tatrami

Chata pod Belianskymi Tatrami

Ždiar, chata pre 4 osoby - v širšom centre obce, na lúke

 4  1x  1x    0.05 km        

Ponúkame skvelé ubytovanie v Ždiari -Drevenica s prekrásnym výhľadom na najvyššie štíty Belianskych Tatier, vhodná pre jednu rodinu (max.4 osoby-ak sú 2 dospelé osoba a 2 deti, dospelí max. 3 osoby ), ideálna pre dvojice. Drevenica má na prízemí...

Drevenica v Ždiari s krásnym výhľadom.
penzion gazda
penzion gazda penzion gazda

Penzión Gazda

Ždiar, penzión pre 10 osôb

 10  na izbe  na izbe        

Zrekonštruovaný penzión Gazda Vás pozýva na dovolenku do Ždiaru. Čaká na Vás komfortné ubytovanie, kvalitná slovenská kuchyňa a možnosť využiť naše wellness služby. Ubytovanie ponúkame v 5 apartmánoch. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, j...

Ždiar

Malebná dedina Ždiar leží na úpätí Tatier, kde zo severu ju ohraničuje Spišská Magura, z východu Východné Tatry, zo západu hranica s Poľskom a z juhu sa naň tisne územie Belianskych Tatier.

Už len samotná poloha dediny je predzvesťou turistického raja. Táto turistická oblasť ukazuje Tatry troška z iného konca, ako ich pozná väčšina ľudí. Najzaujímavejšie a najkrajšie túry, ktoré sú v tomto okolí vedú okolo Meďodolov. Popri kľukatom potôčiku sa prejdete po prekrásnej chránenej oblasti, kde na vás bude dýchať pravá slovenská príroda zo všetkých strán. Meďodoly tvoria hranicu s Vysokými Tatrami, kam je už len kúsok k Chate pri Zelenom plese. Ak vás vždy uchvátia panoramatické výhľady, môžete sa od Zeleného plesa vybrať na Jahňací štít, odkiaľ sa vám okolie pod štítom s viacerými plesami ukáže ako na dlani. Zo Zeleného plesa sa môžete vybrať cez Veľkú Svišťovku až na Skalnaté pleso k Lomnickému štítu a prejsť takto Tatry krížom – krážom. Najznámejším štítom oblasti je Muráň, kde sa kedysi dávno zvykli chovať kamzíky. Okrem výhľadu z neho, je možné cestou stretnúť niekoľko jaskýň, ktoré bývajú cez zimu útočiskom týchto horských štvornožcov. Z neďalekej Tatranskej Javoriny môžete absolvovať turistický pochod cez najväčšiu tatranskú dolinu Javorovú dolinu na Téryho chatu. Odtiaľ sa vyberte cez Malú studenú dolinu až na druhú stranu Tatier. Cez Kopské sedlo a ďalej Dolinou bielych plies sa môžete vybrať na jedinú vysokohorskú chatu v Belianksych Tatrách na chatu Plesnivec. Samotný názov údolia je zárukou peknej turistiky, kde pravé horské plesá sú pastvou pre oči.

Belianske Tatry sa pýšia jedinou sprístupnenou jaskyňou v Tatrách Belianskou jaskyňou. Bizarné skalnaté útvary a vápencové výplne lákajú mnohých nadšencov podzemnej prírody. Hoci je táto jaskyňa známa už vyše sto rokov, ešte stále sa úplne neobjasnil pôvod jej vzniku a preto je pre mnohých jaskyniarov stále veľkou záhadou.

Hneď niekoľko lyžiarskych svahov v rámci obce Ždiar je predzvesťou kvalitnej a hodnotnej lyžovačky. Neďaleká známa Bachledova dolina ponúka svoje lyžiarske služby počas celej zimnej sezóny s výhľadom na Belianske Tatry. Svoje biele miestečko si nájdu malí ale aj veľkí zimní športovci. Milovníci zimnej turistiky v podobe bežkárov môžu absolvovať niekoľko pekných bežkárskych trás v zasneženej prírode Belianskych Tatier.

Bechledova dolina sa nenechá zahanbiť ani v lete, kedy svojim návštevníkom ponúka dlhé cyklistické trasy s krásnymi výhľadmi a nezabudnuteľnými zážitkami. Bikepark vznikol v areály lyžiarskeho strediska a skutočným fanúšikom tohto športu ponúka zaslúžené nazbierané kilometre v cyklistických nohách.

Ždiar je rodisko folklóru známych goralov, na ktorých sa svojho času takmer zabudlo. Preto práve tu vznikol folklórny súbor, ktorý sa snaží všetkým návštevníkom pripomenúť zabudnuté goralské tance. Skúsite si s nimi zakrepčiť? Ak sa vám zachce prekročiť hranice a navštíviť našich poľských susedov, zo Ždiaru je to len kúsok.

Ždiar a jeho okolie ponúka rozmanitú škálu ubytovania pre všetky kategórie návštevníkov. Nájdete tu malé i väčšie hotely, či penzióny, súkromné priváty alebo turistické a klasické chaty, kde sa môžete naplno venovať okolitej prírode. Obyvatelia tejto podtatranskej obce sa budú tešiť vašej návšteve, aby vám pripomenuli slovenské, či skôr možno poľsko – slovenské tradície a ukázali vám zabudnuté krásy tohto regiónu.