Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie Stará Myjava

Odoslať

Vyberte si obec/mesto: Brestovec - MY (3), Stará Myjava - MY (1)

romanticka chalupa zahorie
 
romanticka chalupa zahorie romanticka chalupa zahorie

Romantická chalupa

Brestovec, chalupa pre 14 osôb - mimo obce, pri lese

 14  4x  3x    2 km      

Keď som bol prvý krát na tomto mieste pochopil som, že som našiel niečo výnimočné- hlinenú , dvesto ročnú chalupu v krásnej prírode. Po troj ročnej rekonštrukcii radi privítame,každého, kto si to bude rovnako užívať ako my. Čarovné miesto okolia,...

Romantické s výrivkou na chalúpke pod lesom .
chalupa u kavickych
chalupa u kavickych chalupa u kavickych

Chalupa U KAVICKÝCH

Brestovec, chalupa pre 10 osôb - na samote, pri lese

 10  2x  1x    1.5 km      

Chalupa u Kavických sa nachádza na myjavských kopaniciach v lokalite Brestovec u Kavických 7 km nad Myjavou,1 km nad obcou Brestovec-u Pánikov, 1 km pod lokaltou Brestovec-Poľana v ovocnom sade pod lesom vo výške cca 520 m nad morom ,asi 1 km od čes...

Chalupa na kopaniciach.
stodola holiday barn
stodola holiday barn stodola holiday barn

Stodola Holiday Barn

Brestovec, chalupa pre 8 osôb - na samote, pri lese

 8  3x  2x    2 km      

Rozsiahly rekreačný dom v srdci Bielych Karpát obklopený sadom s ovocnými stromami. Vďaka svojej polohe v lone prírody je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku, oddych či útočisko pre svoju tvorivú prácu. Vhodný pre rodiny...

Unikátne zrekonštruovaná stodola na kopaniciach
chata adam
chata adam chata adam

Chata ADAM

Stará Myjava, chata pre 11 osôb

 11  2x  1x    1 km      

Chata je situovaná v pokojnej chatovej oblasti pod lesom nad priehradou. V jej okolí je množstvo možností na relax a oddych. Aktívne sa môžete venovať bicyklovaniu, turistike, romantickým prechádzkam, hubárčeniu alebo rybárčeniu. V zimnom období sú t...

Stará Myjava

Nenápadným, no zato zaujímavým miestom, sa označuje rekreačná oblasť Stará Myjava, ktorá sa rozprestiera v príjemnom tichom prostredí na konci obce Stará Myjava. Leží v údolí rieky na úpätí Bielych Karpát, pri hraniciach Slovenska s Českou republikou. Ide o malé rekreačné centrum kopaníc, v ktorom môžete zažiť veľa športových či turistických zážitkov.

Aké turistické miesta tu na vás čakajú? Pohorie Biele Karpaty ponúka množstvo turistických chodníkov, ktoré vás zavedú k rôznym zaujímavým miestam. Obľúbenými trasami sú napríklad Myjava - Podbranč, ktorou sa dostanete až k zrúcaninám hradu Branč, Brezová pod Bradlom - Pustá Ves, počas ktorej navštívite mohylu M.R.Štefánika, prameň Lopušná a jaskyňu Klenová alebo trasa Poriadie - Dibrovov pomník, ktorá ponúka nádherný výhľad na Veľké Javoriny či údolie Bielych Karpát. Ak hľadáte miesto, z ktorého by sa vám naskytol pekný výhľad na časť Myjavskej pahorkatiny, Bielych Karpát a čiastočne i Považského Inovca, vyberte sa pozrieť na vyhliadkovú vežu Turá Lúka - Hrajky, nachádzajúcu sa pri historickom pamätníku s oddychovým miestom. Pre tých, čo obľubujú cykloturistiku, oblasť ponúka viaceré cyklotrasy, ako napríklad Kopaničiarska cyklomagistrála medzi Považanmi a Čachticami.

Neďaleko mesta Myjava, v blízkosti strediska, sa v nádhernom prostredí Myjavskej pahorkatiny a Myjavských kopaníc nachádza vodná nádrž Stará Myjava. Predstavuje pekné oddychové centrum, ktoré láka turistov svojou okolitou prírodou a atrakciami. Počas letnej sezóny je obľúbeným miestom pre kúpanie a športy - ako futbal, plážový volejbal, no aj pre člnkovanie a rybolov. V okrese Myjava sa taktiež rozprestiera prírodná vodná plocha Brestovec, ktorá je v lete vyhľadávaným miestom na rybolov a kúpanie. V zimných mesiacoch sa sem chodí množstvo návštevníkov korčuľovať po zamrznutej ploche. V oblasti sa nachádza i Letné kúpalisko a plaváreň Myjava. Kúpalisko ponúka návštevníkom dva bazény, krytú plaváreň a rozličné atrakcie pre deti i dospelých. Neďaleko mesta Stará Turá je vodná nádrž Dubník s možnosťou kúpania, požičiavania lodiek a vodných bicyklov.

V zime stojí za to navštíviť lyžiarske stredisko Ski Land Stará Myjava ponúkajúce lyžiarom dve ľahké trate a jednu stredne náročnú trať. Lyžovanie si môžete vychutnať aj vo večerných hodinách. Pre priaznivcov bežkovania sa tu nachádza viacero bežeckých tratí.

Mesto Myjava tvorí pomedzie medzi Slovenskom a Moravou a ponúka návštevníkom množstvo pamiatok. Významným a zaujímavým dielom Myjavy je pamätník M.R.Štefánika nachádzajúci sa v centre mesta. Odporúčaným je aj Gazdovský dvor, ktorý je expozíciou kopaničiarskej usadlosti a ukazuje staré veci, ktoré sa kedysi používali k životu. Neďaleko Myjavy leží mesto Stará Turá s viacerými historickými pamiatkami, no predovšetkým so známym Železničným múzeom, ktoré je prvé svojho druhu na Slovensku, práve pre svoje zameranie. Zaujímavosťou tohto mesta je aj šesť symbolických základov domov vypálenej osady Nárcie, ktoré pripomínajú trpké osudy obyvateľov.

Aké ubytovanie ponúka táto rekreačná oblasť? K dispozícií je centrálna budova s veľkou kapacitou, jedálňou, letnou terasou atď. Súčasťou rekreačného zariadenia sú aj tri väčšie chaty, amfiteáter a viaceré ihriská. Turisti sa môžu taktiež ubytovať v štýlových hoteloch s komfortným vybavením, ktoré sa nachádzajú v meste Myjava, alebo v útulných drevených chatkách, ktoré sú roztrúsené po celom okolí. Nájdu sa tu taktiež penzióny pre rodinky s deťmi alebo rôzne lacnejšie ubytovne.

Rekreačné centrum Stará Myjava ponúka pre svojich návštevníkov veľa zábavy i aktívneho oddychu v príjemnom prostredí s nádhernou okolitou prírodou.