Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie na Sĺňave

Odoslať

Vyberte si obec/mesto: Modrová (2), Moravany nad Váhom (1), Piešťany (1)

privatne ubytovanie pri piestanoch
 
privatne ubytovanie pri piestanoch privatne ubytovanie pri piestanoch

Privátne ubytovanie pri Piešťanoch

Moravany nad Váhom, privát pre 15 osôb - v centre obce

 15  na izbe  na izbe    0.1 km      

Ubytovanie na krátkodobý aj dlhodobý prenájom v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na tel. č. +421917269052...

Príjemné ubytovanie pri Piešťanoch.
chata modrova
chata modrova chata modrova

Chata MODROVÁ

Modrová, chata pre 9 osôb - v rekreačnej oblasti, pri lese

 9  1x  1x    5 km        

Chata sa nachádza pri obci Modrová v rekreačnej oblasti. V neďalekom okolí sa nachádza dedinka známa ako ,,Horná Dolná". Chata je situovaná v blízkosti lyžiarskeho strediska Bezovec, ktore je vzdialené asi 4 km. Samotná chata je pod lesom. GPS: ...

Nadštandardná chata/ Stolny tenis i futbal!
chata pohoda povazsky inovec
chata pohoda povazsky inovec chata pohoda povazsky inovec

Chata Pohoda

Modrová, chata pre 9 osôb - v rekreačnej oblasti, pri lese

 9  1x  1x    5 km        

Chata Pohoda sa nachádza v pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Modrovskej doliny, 15km od kúpeľného mesta Piešťany a blízko dedinky Horná Dolná. Virtuálna prehliadka chaty: / treba skopírovať / https://www.google.sk/maps/place/Chata+Pohoda+-+...

Chata s bazénom, kalčetom, kaďou a ihriskom.
dobre ubytovanie
dobre ubytovanie dobre ubytovanie

Dobré ubytovanie

Piešťany, apartmán pre 12 osôb - v centre mesta

 12  na izbe  na izbe    0.1 km    

Prečo si vybrať naše ubytovanie? Ubytovanie sa nachádza v tichej časti centra Piešťan a je vhodné pre páry, ale aj rodiny s deťmi. Ubytovanie nie je úplne bezbarierové, má 6 schodov, ktoré nie sú veľkou prekážkou pre mamičky s detmi, ktoré chú na...

Ubytovanie v centre PN. Nadštandardne zariadené.

Sĺňava

Obľúbenou a turistami vyhľadávanou rekreačnou oblasťou je aj vodná nádrž Sĺňava. Toto priehradné jazero na rieke Váh sa rozprestiera v severnej časti Podunajskej nížiny, medzi mestom Piešťany a obcou Drahovce. Miesto ako je Sĺňava vám ponúka množstvo zážitkov a pekných chvíľ.

Čo sa dá robiť v jej okolí? Prakticky všetko! Obľúbenou aktivitou sú prechádzky pozdĺž celej vodnej nádrže, či už v jarných alebo v letných mesiacoch. Ak sa nachádzate na pravom brehu Sĺňavy, naskytne sa vám pohľad na pohorie Považský Inovec.Ak stojíte na ľavom brehu, máte možnosť vidieť pohorie Malé Karpaty. Celková trasa vedie po rovine od Krajinského mostu smerom na Lodenicu s reštauráciou. Ak pokračujeme ďalej po hrádzi, na ľavej strane nájdeme Terasu Dino, letnú terasu s občerstvením pre všetkých turistov a športovcov, kde si môžete zakúpiť rôzne suveníry, a po pravej strane hrádze sa rozprestiera potok Dubová. Cesta ďalej vedie k areálu vodného lyžovania Ratnovská zátoka nachádzajúceho sa pri obci Ratnovce. Počas leta sa tu konajú viaceré športové súťaže. Vyhľadávané sú preteky v kajakoch či Majstrovstvá sveta vo vodnom lyžovaní. Ak ste fanúšikom tohto športu, nemali by ste si nachať ujsť takéto podujatia. Pokiaľ sa rozhodnete zdolať túto trasu na vlastných nohách, rátajte s tým, že vám celá cesta bude trvať približne 3 hodiny, na bicykli ju zvládnete omnoho rýchlejšie.

Ak túžite vyslovene po dlhých túrach naprieč prírodou, výborné podmienky na krásnu turistiku poskytuje priľahlé pohorie Považský Inovec, susediace so Strážovskými vrchmi a tiahnuce od Trenčína až po Hlohovec. Nachádza sa tu množstvo značených trás, ktoré vás zavedú napríklad na Topoľčiansky hrad, Beckovské hradné bralo pre lezcov, Tematínsky hrad a podobne. Pokiaľ sa v tejto oblasti nachádzate v zimnom období a chceli by ste si zalyžovať, nachádza sa tu lyžiarske stredisko Bezovec a niekoľko menších zjazdoviek s vlekom. Pre cyklistov sa odporúča pre dlhšiu cyklotúru Vážska Magistrála vedúca až do Trenčína.

Pre všetkých, ktorí radi skúšajú niečo nové alebo pre tých, čo sa už začali venovať adrenalínovejším športom, ponúkame širokú škálu aktivít. Môžete vyskúšať jachting, plavbu na lodiach plachetniciach, windsurfing, splavovanie, ktoré má v ponuke jednoduchšie trasy pre rodinu s deťmi alebo aj náročnejšie úseky pre náruživejších a odvážnejších návštevníkov, či vodné lyžovanie. A ak si trúfnate, môžete sa zúčastniť aj rôznych súťaží. Z klasických športov si turisti môžu zahrať tenis, bowling a ďalšie.

Pokiaľ máte záujem prezrieť si okolie z výletnej lode, na pravom brehu rieky Váh pod Kolonádnym mostom nájdete v osobnom prístave loď, ktorá vás vezme na vyhliadkovú plavbu. Máte na výber z dvoch bežných okruhov. Krátky okruh ide k Vtáčiemu ostrovu a naspäť. Dlhý okruh smeruje okolo ostrova cez Ratnovskú zátoku, k Rybárskemu dvoru. Loď je možné využiť aj na usporiadanie oslavy, banketu či iných udalostí.

Okolie Sĺňavy ponúka rozličné možnosti na ubytovanie. Nachádza sa tu Lodenica Kemp, Pullmann Kemp Camping, Caravaning ubytovanie a podobne. Súčasťou campingu je Saint Tropez bar s bazénmi. Neďaleko potoku Dubová sa nachádza rad hotelov poskytujúcich výhodné služby pre svojich hostí. Ak túžite po bývaní pri vode, v oblasti nájdete aj penzióny, ktoré splnia vaše požiadavky.

Ak túžite po zaujímavej dovolenke a rôznorodom prostredí, ktoré vám prinesie množstvo príležitostí k športu a relaxácií, nemohli ste si vybrať lepšie miesto ako je vodná nádrž Sĺňava.