Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie na Šachtičkách

Odoslať

Vyberte si obec/mesto: Banská Bystrica (3), Malachov (1)

zrub malachov
 
zrub malachov zrub malachov

Zrub MALACHOV

Drevenica pre 12 osôb, Malachov - okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

 12  2x  2x      

Zrubový dom sa nachádza v obci Malachov, 5 km od centra Banskej Bystrice, Zrubová chata je 2-podlažná. Vykurovanie v zrube je zabezpečené teplovodným krbom alebo elektrickou pecou ( doplatok za spotrebovanú el.energiu ) Prízemie - dvojposteľová i...

hotel arcade
 
Silvester
obsadený
hotel arcade hotel arcade

Hotel ARCADE

Hotel pre 42 osôb, Banská Bystrica - okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

 42  na izbe  na izbe      

Hotel Arcade sa nachádza v historickom centre Banskej Bystrice, priamo na námestí SNP. Budova hotela je pamiatkovo chránená a pochádza zo 16. storočia. Ubytovanie poskytujeme v 19 luxusných izbách a apartmánoch s kapacitou 42 lôžok. Neodmysliteľ...

penzion u vinca
penzion u vinca penzion u vinca

Penzión U VINCA

Penzión pre 30 osôb, Banská Bystrica - okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

 30  na izbe  na izbe      

Penzión U VINCA sa nachádza v Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, priamo na miestnom námestí. Súčasťou penziónu je reštaurácia, veľká spoločenská sála, pohostinstvo a samoobslužná predajňa potravín. Oproti sa nachádza relaxačno – kondičné c...

kongres hotel dixon
kongres hotel dixon kongres hotel dixon

Kongres hotel DIXON

Hotel pre 251 osôb, Banská Bystrica - okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

 251  na izbe  na izbe            

Hotel Dixon**** je situovaný v širšom centre, nachádza sa v oddychovej zóne starobylého mesta Banská Bystrica, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli a neďaleko ďalších turistických a lyžiarskych centier stredného Slovenska. Komplex hot...

Bazén a vírivka v cene

Šachtičky

Stredisko Šachtičky sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice obkolesené horami Nízkych Tatier. Predovšetkým v zimných mesiacoch sa stredisko stáva vyhľadávaným cieľom lyžiarov.

Blízkosť hlavného mesta stredného Slovenska Banskej Bystrice, je zárukou zaujímavých historických a kultúrnych zážitkov. Prejdite sa po historickej časti mesta, obdivujte architektúru kostolov a nakoniec zamierte do múzea SNP, kde sa dozviete zaujímavou a pútavou formou všetko potrebné z histórie slovenského národného povstania.

V letných mesiacoch sa vyberte spoznávať okolie v turistických topánkach. Viacero turistických trás vám rado predstaví zaujímavé zákutia. Vyberte sa cez hory do Banskej Bystrice, míňajte Netopieriu jaskyňu alebo sa priamo zo strediska ležiacom na Panskom diely kochajte nezabudnuteľným výhľadom do okolia. Náročnejšiu turistiku absolvujte do sedla Šturec pod Jelenskou skalou až popod vrch Krčahy. Územím prechádza tzv. cesta hrdinov SNP, ktorá začína na Devíne pri Bratislave a končí v Duklianskom priesmyku na východe Slovenska. Práve tu je možné sa na ňu napojiť a prejsť určitý kúsok pešo. Zo Šachtičiek smeruje niekoľko cyklistických trás smerom na Donovaly či do turistického informačného centra Krčahy – Kováčka.

Osviežte sa v neďalekej Banskej Bystrici na kúpalisku Štiavničky, či v krytej plavárni. Niekoľko kilometrov ďalej nájdete vychytené termálne a liečivé Spa a Aquapark v Turčianskych Tepliciach. Zájdite si na výlet do Kremnice a potešte telo osviežením v Relax centre Skalka alebo zamierte do zaujímavých kúpeľov Brusno. Po namáhavej turistike či studenom lyžovaní si radi vychutnáte oddych v príjemnom prostredí s kvalitnými službami.

Šachtičky sa v zimných mesiacohc stávajú známym lyžiarskym strediskom. Nachádza sa tu sedem zaujímavých zjazdových tratí, ktoré umožnia lyžiarom začiatočníkom naučiť sa tomuto zaujímavému športu, ale aj profesionálnym lyžiarom do sýtosti sa vyblázniť. Bežkári ocenia kilometre a kilometre bežkárskych tratí, ktoré vedú panenskou a krásnou prírodou. Ak Vás lyžovanie neoslovuje, zoberte so sebou sánky, igelity, či lopaty a vyjašte sa na nerušenom mieste na hlavnom svahu spolu s ďalšími blázniacimi sa nielen deťmi, ale aj dospelými. Iné známe blízke stredisko Špania Dolina sa nachádza len kúsok od Šachtičiek, takže si svoj vhodný svah dozaista vyberiete.

Milovníci aktívnej dovolenky ocenia možnosť jazdy na koňoch, tenis, basketbal alebo petang. Vyskúšali ste už adrenalínový zorbing na snehu, či kúpanie sa v jacuzzi pod holým nebom s výhľadom na hviezdy? Aj takúto aktívnu dovolenku môžete zažiť na Šachtičkách. Vychutnajte si miestnu kuchyňu a doprajte si rozmaznávanie svojmu telu ale aj športové nasadenie.

Chaty a chalupy v okolí ponúkajú krásne prežitú dovolenku v srdci prírody. Nechajte sa rozmaznávať v hoteloch, ktoré ponúkajú masérske služby a welness alebo navštívte niektorý z miestnych hotelov a penziónov. Malí ale aj veľkí nájdu dostatok zábavy a oddychu v horúcich letných dňoch, ale aj v zimných mesiacoch. Neváhajte prežiť svoju dovolenku práve na Šachtičkách.