Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie na Šachtičkách

Odoslať

Vyberte si obec/mesto: Banská Bystrica (2), Špania Dolina (2)

chata so saunou spania dolina
chata so saunou spania dolina chata so saunou spania dolina

Chata so saunou Špania Dolina

Špania Dolina, chata pre 8 osôb - na okraji obce, pri vleku

 8  2x  2x    0.1 km        

Prenajmem útulnú chalupu na Španej Doline / pri Banskej Bystrici /, rázovitá banícka obec sa nachádza v Nízkych Tatrách s možnosťou prechádzok krásnou prírodou, bežkovaním alebo lyžovaním na neďalekých Donovaloch alebo Šachtičke. Stačí vyjsť z domu ...

Ubytovanie v útulnej chate so saunou
penzion u vinca
penzion u vinca penzion u vinca

Penzión U VINCA

Banská Bystrica, penzión pre 30 osôb - na okraji mesta

 30  na izbe  na izbe      

Penzión U VINCA sa nachádza v Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, priamo na miestnom námestí. Súčasťou penziónu je reštaurácia, veľká spoločenská sála, piváreň a samoobslužná predajňa potravín. V penzióne poskytujeme ubytovanie v 10 izb...

chalupa spanka
chalupa spanka chalupa spanka

Chalupa ŠPANKA

Špania Dolina, chalupa pre 18 osôb - na okraji obce, pri lese

 18  2x  2x    0.5 km          

Chalupa „Španka“ leží na konci rázovitej baníckej horskej obci Špania Dolina severne od Banskej Bystrice na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry na južnej strane zaliata slnečnými lúčmi takmer po celý deň . Chalupa bola postavená pred vyše 70 rok...

Ubytovnie priamo na kraji lesa
penzion pod pyramidou
penzion pod pyramidou penzion pod pyramidou

Penzión POD PYRAMÍDOU

Banská Bystrica, penzión pre 39 osôb - na okraji mesta

 39  na izbe  na izbe      

Penzión Pod Pyramídou sa nachádza na okraji Banskej Bystrice v mestskej časti Kremnička. Blízke okolie poskytuje veľké množstvo turistických a športových aktivít. V zimných mesiacoch možnosť lyžovania v okolí Banskej Bystrice v lyžiarskych strediskác...

Šachtičky

Stredisko Šachtičky sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice obkolesené horami Nízkych Tatier. Predovšetkým v zimných mesiacoch sa stredisko stáva vyhľadávaným cieľom lyžiarov.

Blízkosť hlavného mesta stredného Slovenska Banskej Bystrice, je zárukou zaujímavých historických a kultúrnych zážitkov. Prejdite sa po historickej časti mesta, obdivujte architektúru kostolov a nakoniec zamierte do múzea SNP, kde sa dozviete zaujímavou a pútavou formou všetko potrebné z histórie slovenského národného povstania.

V letných mesiacoch sa vyberte spoznávať okolie v turistických topánkach. Viacero turistických trás vám rado predstaví zaujímavé zákutia. Vyberte sa cez hory do Banskej Bystrice, míňajte Netopieriu jaskyňu alebo sa priamo zo strediska ležiacom na Panskom diely kochajte nezabudnuteľným výhľadom do okolia. Náročnejšiu turistiku absolvujte do sedla Šturec pod Jelenskou skalou až popod vrch Krčahy. Územím prechádza tzv. cesta hrdinov SNP, ktorá začína na Devíne pri Bratislave a končí v Duklianskom priesmyku na východe Slovenska. Práve tu je možné sa na ňu napojiť a prejsť určitý kúsok pešo. Zo Šachtičiek smeruje niekoľko cyklistických trás smerom na Donovaly či do turistického informačného centra Krčahy – Kováčka.

Osviežte sa v neďalekej Banskej Bystrici na kúpalisku Štiavničky, či v krytej plavárni. Niekoľko kilometrov ďalej nájdete vychytené termálne a liečivé Spa a Aquapark v Turčianskych Tepliciach. Zájdite si na výlet do Kremnice a potešte telo osviežením v Relax centre Skalka alebo zamierte do zaujímavých kúpeľov Brusno. Po namáhavej turistike či studenom lyžovaní si radi vychutnáte oddych v príjemnom prostredí s kvalitnými službami.

Šachtičky sa v zimných mesiacohc stávajú známym lyžiarskym strediskom. Nachádza sa tu sedem zaujímavých zjazdových tratí, ktoré umožnia lyžiarom začiatočníkom naučiť sa tomuto zaujímavému športu, ale aj profesionálnym lyžiarom do sýtosti sa vyblázniť. Bežkári ocenia kilometre a kilometre bežkárskych tratí, ktoré vedú panenskou a krásnou prírodou. Ak Vás lyžovanie neoslovuje, zoberte so sebou sánky, igelity, či lopaty a vyjašte sa na nerušenom mieste na hlavnom svahu spolu s ďalšími blázniacimi sa nielen deťmi, ale aj dospelými. Iné známe blízke stredisko Špania Dolina sa nachádza len kúsok od Šachtičiek, takže si svoj vhodný svah dozaista vyberiete.

Milovníci aktívnej dovolenky ocenia možnosť jazdy na koňoch, tenis, basketbal alebo petang. Vyskúšali ste už adrenalínový zorbing na snehu, či kúpanie sa v jacuzzi pod holým nebom s výhľadom na hviezdy? Aj takúto aktívnu dovolenku môžete zažiť na Šachtičkách. Vychutnajte si miestnu kuchyňu a doprajte si rozmaznávanie svojmu telu ale aj športové nasadenie.

Chaty a chalupy v okolí ponúkajú krásne prežitú dovolenku v srdci prírody. Nechajte sa rozmaznávať v hoteloch, ktoré ponúkajú masérske služby a welness alebo navštívte niektorý z miestnych hotelov a penziónov. Malí ale aj veľkí nájdu dostatok zábavy a oddychu v horúcich letných dňoch, ale aj v zimných mesiacoch. Neváhajte prežiť svoju dovolenku práve na Šachtičkách.