Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Ubytovanie Piešťany

Odoslať
V lokalite Piešťany sa nenašli žiadne vyhovujúce objekty.
Pozrite si ubytovanie v okolí, alebo upravte parametre vyhľadávania.

Piešťany - ubytovanie v okolí

chata pohoda povazsky inovec
8,46 km
 
Silvester
obsadený
chata pohoda povazsky inovec chata pohoda povazsky inovec

Chata Pohoda

Modrová, chata pre 9 osôb - v rekreačnej oblasti, pri lese

 9  1x  1x    5 km        

Chata Pohoda sa nachádza v pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Modrovskej doliny, 15km od kúpeľného mesta Piešťany a blízko dedinky Horná Dolná. Virtuálna prehliadka chaty: / treba skopírovať / https://www.google.sk/maps/place/Chata+Pohoda+-+...

Chata s bazénom, kalčetom, kaďou a ihriskom.
chata modrova
8,49 km
 
Silvester
obsadený
chata modrova chata modrova

Chata MODROVÁ

Modrová, chata pre 9 osôb - v rekreačnej oblasti, pri lese

 9  1x  1x    5 km        

Chata sa nachádza pri obci Modrová v rekreačnej oblasti. V neďalekom okolí sa nachádza dedinka známa ako ,,Horná Dolná". Chata je situovaná v blízkosti lyžiarskeho strediska Bezovec, ktore je vzdialené asi 4 km. Samotná chata je pod lesom. GPS: ...

Nadštandardná chata/ Stolny tenis i futbal!
chaty rawa
8,57 km
 
Silvester
obsadený
chaty rawa chaty rawa

CHATY RAWA

Modrová, chata pre 24 osôb - v rekreačnej oblasti, pri lese

 24  3x  3x      

www.chatyrawa.sk...

3 chatky areál skoro 4000m2
chata s bazenom nova lehota
 
10,56 km
 
Silvester
obsadený
chata s bazenom nova lehota chata s bazenom nova lehota

Chata s bazénom a saunou Nová Lehota

Nová Lehota, chata pre 10 osôb - mimo obce, pri lese

 10  1x  1x    3 km          

Chalupa je situovaná v krásnom horskom prostredí kde si hostia užijú pohodu , kľud a prírodu. K dispozícii je veľký pozemok so slnečnou terasou kde môžu hostia girlovať a oddychovať, športovať Možnosť hrať futbal, tenis , basketbal - k dispozí...

Chata v krásnom prírodnom prostredí okolia Bezovec

Piešťany

Z hľadiska cestovného ruchu, patria Piešťany medzi jedny z najvýznamnejších miest na Slovensku. Aj vo svete sú známe ako mesto s dlhoročnou kúpeľnou tradíciou. Toto mestečko môžete navštíviť v údolí Váhu pod výbežkami Považského Inovca. Územie bolo osídlené už v dobe kamennej, prvá písomná zmienka pochádza z roku 1113. Poznatky o liečivých prameňoch máme rovnako z 12. storočia, kúpeľný rozvoj však začal až v 17. storočí. Liečebné zariadenie sa rozprestiera na ľavom brehu Váhu, kde sa nachádzajú architektonicky hodnotné kúpeľné objekty.

Okrem Kúpeľného ostrova sa v centre mesta nachádzajú a ďalšie významné pamiatky, vďaka ktorým bolo vyhlásené za pamiatkovú zónu. Z prehliadky mesta určite nevynechajte Kolonádový most, neďaleko ktorého bola zriadená Pamätná izba Ivana Kraska. Obdivovať možno aj stavby zo sakrálneho prostredia ako neogotický evanjelický kostol či dve židovské synagógy. V meste boli rozmiestnené aj rôzne plastiky. Si najznámejšou je bronzová socha barlolámača, ktorá je považovaná za symbol mesta. Najstarší park, Sad Andreja Kmeťa, vám môže poslúžiť ako oddychové miesto po dlhej prechádzke mestom.

Piešťany majú vďaka svojej polohe ideálne podmienky pre turistiku a cykloturistiku. V okolí mesta sa môžete vybrať skúmať históriu, stačí sa vydať na Tematínsky hrad či na hrad Čachtice. Z Piešťan vedie niekoľko turistických chodníkov do oblasti Považského Inovca, kde medzi najbližšie ciele patrí sedlo Havran, rekreačné stredisko Čertova pec. Na hlavný hrebeň sa môžete dostať z Moravian nad Váhom, z kadiaľ sa dostanete aj do rekreačnej oblasti Bezovec alebo do archeologickej oblasti Kostolec nad Ducovým.

Počas celého roka sú Piešťany navštevované hlavne za účelom rekreácie v najvýznamnejších a najväčších kúpeľoch na Slovensku. Už v roku 1599 tu bola založená kúpeľná osada, ktorá najväčší rozmach zaznamenala v 70.-80. rokoch 20. storočia. Kúpele v súčasnosti ponúkajú rôzne typy pobytov, počas ktorých môžete využiť liečivé účinky termálnej minerálnej vody a sírneho bahna. Okrem moderných metód liečby, máte k dispozícii prekrásne prostredie kúpeľného parku, ale aj bohatý kultúrny program. Obľúbené sú aj termálne kúpaliská Eva alebo Sĺňava, no v letnom období je často navštevovaná vodná nádrž Sĺňava. Táto oblasť je známa veľkým počtom slnečných dní a dobrými podmienkami pre rôzne športové aktivity. Areál je vybavený vlekom na vodné lyžovanie. Taktiež tu máte možnosť vyskúšať si kanoistiku, windsurfing, jachtárstvo alebo pokojnejšiu aktivitu ako je rybárčenie.

Zimná sezóna prináša so sebou rôzne športové aktivity. Medzi najpopulárnejšie patrí lyžovanie a snowboarding, ktoré si môžete užiť počas sviatkov, víkendov, prázdnin a aj počas pracovných dní. Pri Piešťanoch nájdete stredisko Ski Ahoj – Banka, ktorý sa rozprestiera na svahoch Považského Inovca. Stredisko je vybavené dvoma vlekmi, ktoré sú k dispozícii pre začiatočníkov, deti a pokročilých lyžiarov. Pre zdatnejších lyžiarov odporúčame strediskoSki Bezovec, kde sa nachádzajú zjazdovky vhodné aj pre začiatočníkov.

Ak sa rozhodnete navštíviť Piešťany na dlhší čas, môžete si prenajať ubytovanie v hoteloch, chatách, penziónoch i na privátoch.