Ubytovanie na Slovensku

priame kontakty na ubytovateľov

Nemáte žiadne obľubené objekty.

Ste tu nový?
Pridajte Vaše ubytovanie na Ubytko.SK a Ubytovanie.INFO

Chcem sa zaregistrovať

Ak máte problém s prihlásením, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme :)

Prihlasujem...  
Zabudli ste heslo?
Nevadí, pošleme Vám nové

Prečo práve my

Za projektom Ubytko.SK stojí tím profesionálov, ktorí sa problematike cestovného ruchu naplno venujú už od roku 2000. V roku 2000 sme založili ubytovací portál DOVOLENKY.sk, zameraný na sprostredkovanie ubytovania na Slovensku. Tento portál (internetovú cestovnú agentúru) prevádzkujeme dodnes a ubytovatelia ktorí sú u nás zaregistrovaní isto potvrdia, že spolupráca s nami je bezproblémová a korektná. Ubytovateľov berieme ako rovnocenných partnerov, nezavádzame ich a vždy „hráme čistú hru“.

Portál Ubytko.SK (pôvodne Ubytovanie.INFO) nie je „krok do neznáma“. Je to projekt, ktorý vznikol na podnet ubytovateľov a v spolupráci s nimi. Pokiaľ máte záujem, prečítajte si krátky príbeh vzniku portálu. Keďže portál Ubytko.SK vznikol v spolupráci s ubytovateľmi, rešpektuje ich požiadavky a poskytuje im možnosť kvalitnej propagácie ich ubytovacích zariadení za bezkonkurenčnú cenu.

Dôležité je, aby ste vedeli že:

Balík služieb obsahuje všetko, neplatíte žiadne dodatočné poplatky
Pokiaľ u nás máte aktívny balík služieb (pozrite si balíky služieb) môžete využívať všetky možnosti portálu bez ďalších doplatkov. Vaše ubytovanie môžete zaradiť do špeciálnych sekcií napr. Silvester voľný, Veľká noc voľná, Vianoce voľné, atď. a to všetko bez doplatku. Na iných portáloch sa za to platí, u nás to máte zdarma :) 
Prečo? Máme radi aktívnych ubytovateľov. Ubytovateľ, ktorý pravidelne aktualizuje/upravuje svoj objekt má kvalitnú prezentáciu a poskytne kvalitné/aktuálne informácie návštevníkovi nášho portálu. Takáto spolupráca je výhodná pre všetky zúčastnené strany :)

Máme transparentnú cenovú politiku
Ceny balíkov služieb sú vždy jasne definované. Ceny umelo nedvíhame, aby sme následne mohli poskytnúť zľavu, ktorá reálne zľavou nie je. V cene balíka služieb je všetko, neplatíte žiadne doplatky za špeciálne/bonusové služby.
Prečo? Ubytovateľov nechceme „dobehnúť“, chceme im poskytnúť kvalitnú službu za dobrú cenu :)

Máme kvalitne prepracovaný systém BONUSov
Každý ubytovateľ môže získať mesiace zdarma k svojej prezentácii a týmto spôsobom si ju bezplatne predĺžiť. Získať bonusy je veľmi jednoduché, prečítajte si ako na to
Prečo? Ako už bolo spomenuté, máme radi aktívnych ubytovateľov. Títo ubytovatelia zvyšujú kvalitu nášho portálu a my ich za to radi odmeníme :)

Balík služieb platí pre všetky portály
Ak máte pre Vaše ubytovacie zariadenie aktívny balík služieb, toto sa bude zobrazovať na všetkých portáloch prislúchajúcich projektu Ubytko. Vaše ubytovanie sa bude zobrazovať nielen na portáli Ubytko.SK, ale napr. aj na portáli Ubytovanie.INFO.
Prečo? Pretože je to korektné voči ubytovateľom :). Všetky naše portály s priamym kontaktom na ubytovateľa berieme ako jeden projekt s rovnakým zameraním. Preto sú objekty s aktívnym balíkom služieb propagované na všetkých portáloch.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo
Poradíme Vám, na čo všetko sa pri prezentácii Vášho ubytovacieho zariadenia zamerať, ako prezentáciu Vášho ubytovania vylepšiť a získať tak viac hostí. Skúseností máme veľa, vieme a chceme Vám poradiť :)
Prečo? Pretože ste náš partner a Vaše otázky nás posúvajú vpred.